Hakkımızda

Akaryakıt, LPG ve Yenilenebilir enerji sektöründe projelendirme, mühendislik, satın alma, inşaat, yangın risk analizleri, yangından korunma sistemlerinin projelendirme ve projelerin devreye alım işlerinde uzman olan kadromuzla 2014 yılından itibaren faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

Vizyonumuz
Sektörde hizmet kalitemiz ve devamlılığı ile tüketicinin birinci tercihi olmayı hedefleyen firmamız , profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir modeli benimsemektedir.

 

Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı,sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin ve iş ortaklarımınız beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Ekibimiz

Emrah Öcbe 

Kimya Mühendisi 

Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan kurucumuz 1999  yılından bu yana Petrol ve Gaz sektöründe çeşitli firmalarda (ATAŞ,TUPRAŞ,SHELL,MİLANGAZ) üst düzey yöneticilik yapmış olup.2017 yılında İtalyan ICARO firması ile ortak kurulan Enser Mühendislik ve Danışmanlık firmasının kurucu ortağı ve Teknik Müdürü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanları Proses Güvenliği ve Risk Analizleridir

Emrah has a degree in Chemical Engineering from Hacettepe University in Ankara,Turkey.He has been working in oil&gas sector since 1999 in different companies as  senior manager position. He is the co-founder and technical manager in Enser Engineering and Consulting company until 2017. He is profesional in Process Engineering and Risk Assestment expert in the sector.

 

Ahmet Kahraman  

İşletme  

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden  1998 yılında mezun olan Proje Müdürümüz uzun yıllar  IT bölümü ve sonrasında Akaryakıt Tesis Yöneticiliği yaptıktan sonra 2019 yılında Enser Mühendislik ve Danışmanlık firmamsında Proje Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Uzmanlık alanları Seveso, Stok Raporlama ve SAP sistemleridir

Ahmet has a degree in business department from Istanbul University .He has been working in oil&gas sector since 2005. He started to work as IT expert and after that he worked in oil terminals as senior manager . He is working in Enser Engineering since 2019 as the Project Manager. He is profesional in Seveso requlation , EMRA requlations and It structure implementations. He is a profesional SAP user 

 

Mustafa Kanat Soysert   

Makine Mühendisi

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden  1998 yılında mezun olan Proje Danışmanımız uzun yıllar Petrol ve Gaz sektöründe üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. 2017 yılında ICARO-Enser Mühendislik ortak girişimi sonrasında ülke risk müdürü olarak çalıştıktan sonra 2019 yılı sonrasında firmamızda danışman olarak devam etmektedir. Uzmanlık alanları Enerji Sistemleri , Patlamadan Korunma , Seveso ve Risk analizleri olup ÇASGEM’de PKD konusunda eğitimler vermektedir.

Mustafa has a degree in mechanical engineering department from Gaziantep University. He has been working in oil&gas sector since 1998 in different positions as senior manager positions. He worked as the country risk manager in the ICARO-Enser Eng. JV in Turkey. After 2019 he is the risk assestment consultant experienced in Seveso and risk assestment. He is a profesional in Explosion Protection

 

Luigi Antozzi  

Senior Facilitator for HAZID, HAZOP and SIL 

Uzun yıllar ICARO firmasında risk analizleri üzerine çalışan Luigi Antozzi 2017-2019 yılları arasında ICARO-Enser ortak girişimi Türkiye Müdürü olarak görev yapmıştır.2019 yılından itibaren firmamızda risk analizleri konusunda uzman danışman olarak görev yapmakta olup Proses Güvenliği konusunda Avrupa’da önde gelen uzmanlar arasındadır.Uzmanlık alanları HAZOP, HAZID, SIL, QRA , Gaz ve Alev Dedektör Sistemleri , ATEX konularıdır. 2004-2020 yılları arasında Türkiye’de çeşitli firmalara 100’ün üzerinde çalışmalarda bulunmuştur.

 

 

 

image6
image4
image2
image1
image5
image3
image8
image7